Ustroń – sylwester w górach – DW Ondraszek

W prześlicznej, uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia – Jaszowcu, na końcu ulicy Stromej znajduje się duży posiadający 120 miejsc noclegowych Ośrodek Wypoczynkowy – Ondraszek. 120 miejsc noclegowych w 47 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV oraz dostępem do bezprzewodowego internetu zapewnia gościom wygodę i miłe spędzenie czasu.

Z okien ośrodka rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na szczyt góry Czantoria. Goście mają możliwość wykorzystania siłowni, sauny suchej, bilardu, tenisa stołowego, pokoju zabaw dla dzieci, gabinetu masażu oraz ogólnodostępnego aneksu kuchennego. Wokół Ośrodka jest 2ha terenu zielonego z wyznaczonym miejscem na ognisko.

Zabawa sylwestrowa w Ustroniu

Na Sylwester 2013/2014 DW Ondraszek przygotował interesującą propozycję turnusów pobytowych o różnej długości. Wszystkie pakiety obejmują noclegi w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami i balkonami, pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) oraz możliwość korzystania z całego zaplecza (tenis stołowy, siłownia, bilard, pokój zabaw dla dzieci, aneks kuchenny).

31 grudnia organizatorzy przygotowują zabawę sylwestrową z rajskimi przysmakami dla każdego smakosza, oszałamiającą  do tańca muzyką, znakomitym pokazem sztucznych ogni, losowaniem ciekawych nagród

Cena pobytu sylwestrowego zaczyna się już od 670zł/os (pobyt 4 dniowy).

Źródło oferty znajduje się tutaj.

Ustroń – sylwester w górach – DW Ondraszek
4.8 / 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *