Oferty Sylwester w Karpaczu

Sylwester z rodziną w Karpaczu

Dziś ciekawa propozycja dla osób, które pragną wyjechać na Sylwester w góry, ale nie chcą wydać zbyt dużo pieniędzy. Ciekawą propozycją szczególnie dla rodzin z dziećmi jest oferta Pensjonatu Skaleń w Karpaczu. Takie oferty udowadniają, że nie trzeba mieć gigantycznych środków na koncie, aby zorganizować ciekawy wyjazd w góry i dobrze się bawić.

[Szczegóły oferty]

Pobyt sylwestrowy w Hotelu 2potoki

Góry rok rocznie przyciągają tabuny turystów w okresie świąteczno-noworocznym. Jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy jest na pewno zimowa, bajeczna aura idealnie pasująca do klimatów sylwestrowych, a sam Karpacz to miejscowość górska, która cieszy się nie słabnącą popularnością ze względu na swoją bazą noclegową i liczne atrakcja np. dla narciarzy. Właśnie dlatego sylwester w Karpaczu to opcja, którą koniecznie trzeba brać pod uwagę przy planowaniu sylwestrowych szaleństw nie tylko jeśli jest się fanem białego szaleństwa, ale również gdy chcemy zabawić się, wypocząć i zregenerować siły na Nowy Rok.

[Szczegóły oferty]

Sylwestrowe All Inclusive w Karpaczu

Dziś bardzo interesująca oferta na sylwester w górach – pobyt sylwestrowy połączony z balem w Hotelu Artus w Karpaczu. Ciekawą i z pewnością przyciągającą opcją jest wspomniany bal sylwestrowy, który odbędzie się na zasadach All Inclusive i będzie połączony  pokazem sztucznych ogni oraz licznymi konkursami, w których główna nagrodą będzie weekendowy pobyt w hotelu do wykorzystania w 2014 roku!

[Szczegóły oferty]