Pobyt sylwestrowy w Hotelu 2potoki

Góry rok rocznie przyciągają tabuny turystów w okresie świąteczno-noworocznym. Jednym z głównych powodów takiego stanu rzeczy jest na pewno zimowa, bajeczna aura idealnie pasująca do klimatów sylwestrowych, a sam Karpacz to miejscowość górska, która cieszy się nie słabnącą popularnością ze względu na swoją bazą noclegową i liczne atrakcja np. dla narciarzy. Właśnie dlatego sylwester w Karpaczu to opcja, którą koniecznie trzeba brać pod uwagę przy planowaniu sylwestrowych szaleństw nie tylko jeśli jest się fanem białego szaleństwa, ale również gdy chcemy zabawić się, wypocząć i zregenerować siły na Nowy Rok.

Hotel 2potoki to elegancki górski hotel o tradycyjnej sudeckiej architekturze. Przyciąga gości nie tylko subtelnym, dopracowanym w każdym szczególe wyglądem, ale również świetną obsługą i licznymi atrakcjami.

Sylwester w Karpaczu - 2potoki

Na gości hotelowych czekają pokoje tradycyjne, studia mieszkalne oraz pokoje przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tutaj odpowiednia opcję, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oprócz stylowych, wygodnych pokoi i restauracji serwującej przepyszne dania Hotel 2 potoki oferuje również rozbudowane SPA. W ofercie znajdują się liczne pakiety relaksacyjne takie jak masaże, peeling ciała, zabiegi pielęgnacyjne, depilacje, henna i wiele innych.

Sylwester w Karpaczu – Hotel 2potoki

Właściciele Hotelu przygotowali specjalny pięciodniowy Pakiet Sylwestrowy (27.12.2013 – 02.01.2014). Oferta obejmuje:

  • 4 noclegi;
  • 4 śniadania;
  • 3 dwudaniowe obiadokolacje;
  • 3 Słodkie Popołudnia.

Najważniejszą atrakcją Pakietu Sylwestrowego będzie, oczywiście, Bal Sylwestrowy. Dla wszystkich osób korzystających z tej oferty przewidziany jest Powitalny Drink. Podczas Balu zorganizowana będzie loteria, w której główna nagroda to weekendowy pobyt dla dwóch osób w Dwóch Potokach.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie obiektu tutaj.

 

 

Pobyt sylwestrowy w Hotelu 2potoki
5 / 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *