Jawor zaprasza na Sylwester w Beskidy

U stóp znanej góry w Beskidzie Śląskim – Równicy – czeka na gości średniej wielkości ośrodek wypoczynkowy Jawor. W przepięknym otoczeniu lasów i wyciągów narciarskich wydaje się być idealną propozycją na spędzenie Sylwestra w Beskidach, a dokładniej rzecz biorąc w dzielnicy Ustronia – Jaszowcu.

Cisza i spokój, doskonałe warunki narciarskie, czyste powietrze oraz wysoka jakość świadczonych usług tym może się Jawor pochwalić i tym właśnie przyciąga turystów przez cały rok.

Sylwester w Ustroniu - DW Jawor

W tym roku bal sylwestrowy, który będzie organizowany w Jaworze odbędzie się pod znakiem Indian i Kowbojów czyli w krainie „Dzikiego Zachodu”. Świetna zabawa w dużej wygodnej sali, przepyszne jedzenie przygotowywane specjalnie na tę okazję przez tutejszych kucharzy, pokaz sztucznych ogni to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości. Rozpoczęcie zabawy o godzinie 20. Cena zabawy sylwestrowe to 222zł/os.

Na gości hotelowych czekają oczywiście pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym wyżywieniem. Do dodatkowych atrakcji zaliczyć należy: saunę, jacuzzi i solarium, a także znaną i lubiana kawiarnie „Jaworek”. Dla rodzin z dziećmi przygotowano salę zabaw dla najmłodszych z książeczkami, grami planszowymi oraz miejscem do prac plastycznych.

Szereg atrakcji i przystępne ceny sprawiają, że Sylwester w Jaworze jest ciekawą ofertą sylwestrową dla wszystkich osób poszukujących wypoczynku w Beskidach.

Link do oferty: tutaj

 

Jawor zaprasza na Sylwester w Beskidy
4 / 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *